• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Ogłoszenia parafialne

DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 06.06.2021

 1. Dzisiaj nasza Parafia przeżywa wizytację kanoniczną księdza biskupa ordynariusza Jana Wątroby – polecajmy ten czas wstawiennictwu Matki Bożej Fatimskiej i św. o. Pio.
 2. Trwają nabożeństwa czerwcowe połączone z procesją Pana Jezusa Eucharystycznego – wokół kościoła. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek.
 3. W tym tygodniu czcimy:
  • WTOREK  – wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
  • ŚRODA – wspomnienie błogosławionego Mikołaja z Gesturi, zakonnika.
  • CZWARTEK – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych od 19.00 do 21.00.
  • PIĄTEK – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to drugi piątek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży od 19.00 do 23.00. Zapraszamy.
  • SOBOTA – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  • NIEDZIELA – W tym dniu przypada „WIECZÓR FATIMSKI”. O godzinie 15.30 nabożeństwo czerwcowe, o 16.00 Msza św., którą będzie celebrował i wygłosi okolicznościowe kazanie o. Robert Wieczorek, misjonarz z RCA a po niej procesja wokół kościoła z modlitwą różańcową.
 4. ZAPOWIEDŹ II: W naszym kościele pragną zawrzeć małżeństwo: Grzegorz Krzysztof Dudek kawaler z parafii NMP Królowej Polski w Strażowie z Magdaleną Elżbietą Pasierb, panną z naszej parafii. Ktokolwiek zna przyczyny dla których nie powinni tego uczynić powinien powiadomić kancelarię parafialną.
 5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Do sprzątania w tym tygodniu zapraszamy rodziny: Elżbieta Chełpa, Sylwia Barszczowska, Magdalena Woś, Beranadetta Cisło.
 6. Wszystkim parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego i wielu łask Bożych przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych