• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Ogłoszenia parafialne

 1. W poniedziałek zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom za bardzo serdeczne przyjęcie Nas w swoich domach. Za wszelkie dobro, którego doświadczamy od naszych Parafian dziękujemy Dobremu Bogu.
 2. We wtorek przypada kolejny „WIECZÓR Z O. PIO”. O godzinie 16.00 – Nabożeństwo intencyjne a o godzinie 17.00 Uroczysta koncelebra, której będzie przewodniczył i wygłosi okolicznościowe kazanie, duszpasterz akademicki z Kielc o. Krzysztof Czeczko. O 18.00 Adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez GMOP w Terliczce.
 3. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. W niedzielę 28 stycznia 2018 r. na Mszy św. o godz. 16.00 i po niej zapraszamy na wspólne kolędowanie ze scholą św. Franciszka. Jest to ostatnia chwila by wspólnie jeszcze pośpiewać piękne polskie kolędy.
 5. W czasie ferii zimowych w dniach od 29 stycznia do 2 lutego zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej do Świetlicy św. o. Pio w godzinach 9.00 – 13.30. Zapewniamy ciepły posiłek i dobrą zabawę prowadzoną przez siostry katechetki.
 6. W tym tygodniu czcimy:
  • ŚRODA – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  • CZWARTEK – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
  • PIĄTEK – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół w minionym tygodniu a także za złożone ofiary. W następnym tygodniu zapraszamy: Alberski, Pieczonka, Bereś.
 8. Wszystkim parafianom życzymy Błogosławieństwa Bożego.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl