• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

14 niedziela zwykła 2015

 1. Serdecznie witamy br. Bogusława Starca. Nareszcie będziemy mieli miłego, kompetentnego zakrystiana i furtiana. Witamy też wszystkich Gości, którzy przebywają w Waszych rodzinach. Wspierajmy modlitwą papieża Franciszka w Jego pielgrzymce do Ameryki Łacińskiej. Relacje z pielgrzymki przeprowadza Radio Maryja i telewizja TRWAM.

 2. Taca przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na planowane prace
  w kościele.

 3. Dzisiaj po Mszach o 8.00 i 10.30 - zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 4. Dzisiaj Caritas naszej parafii na polecenie Caritas diecezjalnego przeprowadza kwestę i wręcza cegiełki na ogólno-diecezjalne kolenie dla dzieci.

 5. W środę na mszy św. i po mszy św. spotkanie Grupy Modlitewnej św. Pio. Spotkanie otwarte dla wszystkich.

 6. W piątek o 18.00 spotkanie Scholi San Francesco.

 7. Zachęcamy do skorzystania ze spotkań młodzieżowych od jutra do soboty w Dębowcu, a także w naszej parafii w Wołczynie od 13 do 18 lipca. Bliższe informacje na stronach: www.spotkania.saletyni.pl. i www.wolczyn.kapucyni.pl.

 8. Dziękujemy za troskę o nasz kościół i ofiary złożone.
  W następnym tygodniu prosimy rodziny: Pasierb Jan, Alberski Lucjan, Pieczonka Jadwiga i Bereś Marcin.

 9. Życzymy dobrego odpoczynku, cierpliwości w życiu rodzinnym, w pracy i w odpoczynku. Módlmy się o tak konieczny deszcz.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl

 • Rząd przyjął projekt ustawy o podwyższeniu renty socjalnej dla osób niepełnosprawnych, do wysokości minimalnej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy; świadczenie wzrośnie z 865,03 zł do 1029,80 zł. Nowe przepisy mają wejść w życie 1 września, z mocą od 1 czerwca 2018 r.

 • Rodzice Alfiego Evansa czują się po raz kolejny zdradzeni przez swój kraj. Jednak decyzja sądu ich nie powstrzyma. Zapewnili mnie, że będą dalej walczyć i zrobią wszystko, co w ich mocy, by ich syn został przewieziony do Włoch – powiedział ks. Gabriele Brusco, który towarzyszy angielskiemu chłopcu i jego rodzinie w walce o życie i godną opiekę w chorobie.

 • Po ponad roku zabiegów Ministerstwa Sprawiedliwości i polskich służb dyplomatycznych sąd apelacyjny w Berlinie pozwolił Polce zabrać trójkę swoich synów z placówki Jugendamtu - podaje w czwartek TVP Info.