• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.10.2016 r.

30 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.10.2016 r. 
 1. Dzisiaj przeżywamy kolejny WIECZÓR Z O. PIO: 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Nabożeństwo intencyjne. 16.00 Msza św., której będzie przewodniczył i wygłosi Słowo Boże br. Mateusz Magiera, kapucyn z Krakowa –odpowiedzialny w naszej Prowincji za kontakty z mediami. Ok. 17.15 Adoracja a w jej trakcie różaniec, prowadzona przez GMOP w Terliczce.
 2. Również dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny – taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne. W dniach 23-29 października odchodzimy Tydzień Misyjny.
 3. Dzisiaj o 19.00 spotkanie MF TAU.
 4. Zbliża się miesiąc listopad, czas pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Wypominki można składać do skarbony. Będziemy się w tych intencjach  modlić na różańcu w miesiącu listopadzie oraz odprawimy Msze św. w Dniu Zadusznym. Pamiętajmy także aby zadbać o groby naszych bliskich zmarłych i o porządek po uroczystościach.
  1. W czwartek o 18.00 spotkaniescholi „ San Francesco”
  2. Ministranci młodsi mają spotkanie w piątek  16.45 a starsi po mszy św. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o 10.00.
  3. Zapowiedzi :Joanna Jakim, panna z Parafii Bożej Opatrzności w Rzeszowie z Pawłem Noworólem, kawalerem z naszej Parafii. Ktokolwiek zna przyczyny……..
  4. W TYM TYGODNIU CZCIMY;
 • PONIEDZIAŁEK - Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika.
 • PIĄTEK - Świętośw. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zatroszczyły się o czystość naszego Sanktuarium oraz za złożoną ofiarę a także nowożeńcom . W następnym tygodniu zapraszamy rodzin: Pytko, Kania, Fąfara, Piróg 

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych