• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

31 Niedziela Zwykła 30.10.2016 r.

 1. Dzisiaj również zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy: Rodzina = Tato, Mama i Dziecko. Prosimy o wsparcie tej ustawy.
 2. W związku ze zmianą czasu letniego na zimowy od tego roku nie zmieniamy godziny odprawiania mszy św. ani nabożeństw!
 3. Rozpoczyna się miesiąc listopad, czas pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Wypominki można składać do skarbony. Będziemy się w tych intencjach modlić na różańcu w miesiącu listopadzie oraz odprawimy Msze św. w Dniu Zadusznym. Pamiętajmy także aby  zadbać o groby naszych bliskich zmarłych i o porządek po uroczystościach.
 4. W czwartek o 18.00 spotkanie Scholi San Francesco.
 5. W piątek spotkanie ministrantów młodszych i starszych po Mszy św. a w sobotę o 10.00 spotkanie kandydatów na ministrantów.
 6. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona w części na potrzeby Kurii Rzeszowskiej.
 7. W TYM TYGODNIU czcimy:
  • Poniedziałek - Wspomnienie bł. Anioła z Acri, kapucyna.
  • Wtorek - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze św. o 7.00, 9.00 i 16.00. Około 10.00 rozpoczniemy Nabożeństwo Za Zmarłych na cmentarzu.
  • Środa - Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. O 17.30 odprawimy różaniec w intencji wszystkich, których polecacie naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.
  • PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA - Wspomnienie Zmarłych Braci, Sióstr, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Serafickiego. O 17.00 zapraszamy na różaniec na cmentarz parafialny w intencji zmarłych Braci i Dobrodziejów; modlić się będziemy szczególnie za +o. Lechów, o. Kazimierza i o. Jana. Msza św. z komunią pod dwiema postaciami. Adoracja po Mszy św.
  • PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA - Wspomnienie św. Karola Boromeusza. Do chorych udamy się od 9.00. Spowiedź od 16.30. Nabożeństwo do NSPJ o 17.30.
  • PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA - Różaniec przed Najśw. Sakramentem. Kazanie pierwszosobotnie.
  • PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA - zmiana tajemnic Żywego Różańca. O 15.30 różaniec wypominkowy.
 8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zatroszczyły się o czystość naszego Sanktuarium oraz za złożoną ofiarę. W następnym tygodniu zapraszamy rodziny: Pieczonka, Jakubowscy, Orzech i Kwolek.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych