• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

CHÓR I ORKIESTRA ,,ECHO SACROSONGU” W TERLICZCE

CHÓR  I  ORKIESTRA  ,,ECHO  SACROSONGU”23.07.2014 W TERLICZCE UŚWIETNI WIECZÓR z O. PIO POCZĄTEK 17.15 MINI KONCERT A POTEM TOWARZYSZENIE W CZASIE MSZY ŚW. I PROCESJI

Działa nieprzerwanie od 2000 r. przy Parafii Opatrzności Bożej Księży Salezjanów w Rzeszowie. Założycielem i duchowym przywódcą jest Ks. Andrzej Szpak SDB. Zespół podtrzymuje tradycję festiwalu „Sacrosong”, którego protektorem i orędownikiem był kardynał Karol Wojtyła.

*  14 LAT  DZIAŁALNOŚCI , CHÓR I ORKIESTRA:  50 OSÓB

* W SIERPNIU 2001 ROKU KONCERT DLA JANA PAWŁA II DUCHOWE PRZEŻYCIE USKRZYDLONE SŁOWAMI OJCA ŚWIĘTEGO: „RATUJCIE SACROSONG!!!”

*  ZESPÓŁ  WYSTĘPOWAŁ  W PONAD  150  KOŚCIOŁACH  I  NA  SCENACH W POLSCE, EUROPIE, INDIACH ORAZ AMERYCE I CANADZIE.  M.IN. W: KIJOWIE,  LWOWIE,  BUDAPESZCIE,  PRADZE, WIEDNIU,  MEDJUGORJE, DUSSELDORFIE, WILNIE, TURYNIE, MARSYLII,  PARYŻU,  LA  SALETTE , AMSTERDAMIE, BRUKSELI,  BARCELONIE,  LOURDES,  BERLINIE,  KOPENHADZE, Malmö, DELHI, WRINDAWAN  ( INDIE ), nowy jork (usa) toronto(canada), WILNO(LITWA),MIŃSK(BIAŁORUŚ),MOSKWA(ROSJA)IWIELU MIASTACH POLSKICH.

* REPERTUAR TO 70  PIEŚNI I 15 KOLĘD WYBITNYCH POLSKICH  KOMPOZYTORÓW  I  POETÓW.

W 2011 ROKU, W STYCZNIU ZAWITAŁ W INDIACH, GDZIE DAŁ 8 KONCERTÓW W RÓŻNYCH MIEJSCACH KULTU RLIGIJNEGO MIĘDZY INNYMI W KATEDRZE W DELHI ORAZ NUNCJATURZE PAPIESKIEJ NA INAUGURACJI 25 LECIA POBYTU PAPIEŻA JANA PAWŁA II W INDIACH, I W KOŚCIELE ŚW. TOMASZA. KONCERTOWAŁ RÓWNIEŻ W ŚWIĄTYNIACH KRISZNY WE WRINDAWAN.

W SIERPNIU TEGO ROKU ZESPÓŁ WYBIERA SIĘ NA PIELGRZYMKĘ DO FATIMY.

PROSIMY O WSPARCIE.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych