• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Odpust w Sanktuarium św. o. Pio w Terliczce

W poniedziałek 23.09.2013 r. przeżywać będziemy w naszym Sanktuarium Odpust z okazji Uroczystości św. o. Pio. W programie : 

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia;

15.30. – Czas na osobistą modlitwę w milczeniu;                                      

16.00 poczęstunek dla pielgrzymów;                                                                         17.00 - Nabożeństwo Intencyjne przez wstawiennictwo o. Pio i okazja do spowiedzi

18.00Uroczysta Eucharystia, której przewodniczyć będzie i wygłosi okolicznościowe kazanie o. Tadeusz Bargiel, były definitor generalny Zakonu Kapucynów,obecnie Gwardian Domu Rekolekcyjnego św. o. Pio w Tenczynie.          

W ciągu dnia dodatkowo msze św. o godzinie 8.00 i 10.30.

Serdecznie Zapraszamy!!!                                      

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl

 • Rząd przyjął projekt ustawy o podwyższeniu renty socjalnej dla osób niepełnosprawnych, do wysokości minimalnej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy; świadczenie wzrośnie z 865,03 zł do 1029,80 zł. Nowe przepisy mają wejść w życie 1 września, z mocą od 1 czerwca 2018 r.

 • Rodzice Alfiego Evansa czują się po raz kolejny zdradzeni przez swój kraj. Jednak decyzja sądu ich nie powstrzyma. Zapewnili mnie, że będą dalej walczyć i zrobią wszystko, co w ich mocy, by ich syn został przewieziony do Włoch – powiedział ks. Gabriele Brusco, który towarzyszy angielskiemu chłopcu i jego rodzinie w walce o życie i godną opiekę w chorobie.

 • Po ponad roku zabiegów Ministerstwa Sprawiedliwości i polskich służb dyplomatycznych sąd apelacyjny w Berlinie pozwolił Polce zabrać trójkę swoich synów z placówki Jugendamtu - podaje w czwartek TVP Info.