• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Ogłoszenia parafialne

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 01.07.2018 r.

 1. W czasie wakacji w dniach od 16 lipca do 20 lipca 2018 w Wołczynie koło Kluczborka Braci Kapucyni organizują  XXIV Spotkanie Młodych. Goście Spotkania: Dariusz „Maleo” Malejonek, Jacek Pulikowski, Andrzej „Kogut” Sowa. Chcemy by młodzież przygotowująca się do bierzmowania mogła wziąć w tym Spotkaniu udział. Po Mszy św. kandydaci do bierzmowania proszeni są do zakrystii.
 2. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce z Rzeszowa na Jasną Górę od 4 sierpnia. Bliższe informacje w gablocie.
 3. Witamy w naszej wspólnocie brata Janusza Mędygrała. Życzymy światła Ducha Świętego.
 4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie a za tydzień składka na malowanie elewacji Kościoła.
 5. ZAPOWIEDŹ III: Marcin Michał Barnat kawaler z Naszej Parafii z panną Moniką Angeliką Sieradzką z Parafii św. Piotra i Pawła w Obrazowie postanowili zawrzeć sakrament małżeństwa. Ktokolwiek zna przyczyny dla których nie powinni tego uczynić powinien zgłosić o tym w kancelarii parafialnej.
 6. W tym tygodniu czcimy:
  • WTOREK – święto św. Tomasza Apostoła.
  • PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA – nabożeństwo adoracyjne o godz. 17.30. Na Mszy św. Komunia św. pod dwoma postaciami.
  • PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA – Do chorych kapłan uda się od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.30. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30. W tym dniu wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  • PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – Adoracja z różańcem o godz. 17.30. Msza św. z kazaniem pierwszo-sobotnim.
 7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy rodziny: Makuła, Urban, Burek i Bała.
 8. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych