• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Ogłoszenia parafialne

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 30.09.2018 r.

 1. W poniedziałek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Odprawiać je będziemy w miesiącu październiku pół godziny przed Mszą św. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci.
 2. Trwa nowenna przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Nowennę zakończymy specjalnym nabożeństwem „TRANSITUS” o śmierci św. Franciszka w środę po Mszy św.
 3. Zgodnie z decyzją Biskupa Rzeszowskiego składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na ośrodek „CARITAS” w Myczkowcach.
 4. W tym tygodniu czcimy:
  • PONIEDZIAŁEK – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
  • WTOREK – wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  • PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA – UROCZYSTOŚĆ ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU założyciela Trzech Zakonów. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00 której przewodniczyć będzie i wygłosi okolicznościowe kazanie ojciec Dominikanin z Rzeszowa. Tego dnia w kościołach franciszkańskich można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Na Mszy św. Komunia pod dwiema postaciami.
  • PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Do chorych udamy się od godziny 9.00. Spowiedź od godziny 16.30. Nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30.
  • PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – Różaniec z Adoracją o godz. 17.30. Kazanie pierwszo sobotnie.
  • PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA – zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszach św. o 8.00 i 10.30.
 5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu i złożone ofiary. W nadchodzącym tygodniu zapraszamy rodziny:Janina Pytko, Zofia Kania, Kazimierz Szuberla, Danuta Fąfara.
 6. Wszystkim parafianom życzymy przez wstawiennictwo św. Franciszka błogosławieństwa Bożego.

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych