• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Cud w Terliczce !

Świadectwo z Paryża!

W dniu 18 września, moja mama miała operacje serca na oddziale kardiochirurg ,w Szpitalu nr 2 w Rzeszowie. Operacja sie udała ale mama się nie wzbudziła z narkozy, pozostawała w stanie śpiączki. Lekarz nas powiadomił ze sytuacja jest bardzo poważna. Ja osobiście bardzo się przejąłem i poprosiłem znajomych o modlitwę . Stan zdrowia mamy sie nie poprawiał, lekarz proponował aby się modlić. 22 września napisałem email do Sanktuarium Św. Ojca Pio w Terliczce, prosząc o odprawienie Mszy Świętej prosząc o wstawiennictwo Św. Ojca Pio. 23 września dostałem odpowiedz ze Msza Święta w tej intencji zostanie odprawiona 24 września, po odczytaniu tej wiadomości ogarnęła mnie Wielka Radość! natychmiast przedzwoniłem do brata opowiadając co się ze mną dzieje. Miałem przeczucie ze następnego dnia po odprawieniu Mszy Świętej stanie sie cud. Tego wieczoru zasnąłem spokojnie co wcześniej nie było możliwe.24 września o godz. 7 rano została odprawiona Msza Święta i tego dnia w tej godzinie mama odzyskała przytomność. Stał się Cud!!! Dzień później odzyskała mowę i z każdym dniem stan zdrowia szybko się poprawiał. Tydzień później mama pojechała do Sanatorium w Rymanowie Zdroju. Obecnie ma się coraz lepiej i Wszystko to Zawdzięczamy Świętemu Ojcu Pio!!! Cztery lata wcześniej moja teściowa zachorowała na raka złośliwego, tez zamówiłem Msze Świętą w intencji teściowej o Całkowite Uzdrowienie. Teściowa Została Uzdrowiona i dziś cieszy się życiem i pracuje w Paryżu. Dzięki Składam Św. Ojcu Pio! Członek grupy Św. Ojca Pio w Paryżu Józek Pozdrawiam z Bogiem!

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl

 • "Kościół jest misyjny ze swej natury. Gdyby tak nie było, to nie byłby on Kościołem Chrystusa, ale stowarzyszeniem pośród wielu innych, które bardzo szybko wyczerpałoby swój cel i zanikło" - czytamy w orędziu papieża Franciszka na 91. Światowy Dzień Misyjny. Jest on obchodzony w tym roku 22 października.

 • Wciąż istnieje możliwość, że Polska rozegra towarzyski mecz z Brazylią przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata w Rosji lub jesienią - przyznał sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki. Wiadomo jednak, że do spotkania nie dojdzie w marcu.

 • Polscy misjonarze są obecni na wszystkich kontynentach. Najwięcej z nich pracuje w Afryce i na Madagaskarze – 811; w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach – 802; w Azji – 333; w Oceanii – 66; oraz w Ameryce Północnej – 20.