• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Cud w Terliczce !

Świadectwo z Paryża!

W dniu 18 września, moja mama miała operacje serca na oddziale kardiochirurg ,w Szpitalu nr 2 w Rzeszowie. Operacja sie udała ale mama się nie wzbudziła z narkozy, pozostawała w stanie śpiączki. Lekarz nas powiadomił ze sytuacja jest bardzo poważna. Ja osobiście bardzo się przejąłem i poprosiłem znajomych o modlitwę . Stan zdrowia mamy sie nie poprawiał, lekarz proponował aby się modlić. 22 września napisałem email do Sanktuarium Św. Ojca Pio w Terliczce, prosząc o odprawienie Mszy Świętej prosząc o wstawiennictwo Św. Ojca Pio. 23 września dostałem odpowiedz ze Msza Święta w tej intencji zostanie odprawiona 24 września, po odczytaniu tej wiadomości ogarnęła mnie Wielka Radość! natychmiast przedzwoniłem do brata opowiadając co się ze mną dzieje. Miałem przeczucie ze następnego dnia po odprawieniu Mszy Świętej stanie sie cud. Tego wieczoru zasnąłem spokojnie co wcześniej nie było możliwe.24 września o godz. 7 rano została odprawiona Msza Święta i tego dnia w tej godzinie mama odzyskała przytomność. Stał się Cud!!! Dzień później odzyskała mowę i z każdym dniem stan zdrowia szybko się poprawiał. Tydzień później mama pojechała do Sanatorium w Rymanowie Zdroju. Obecnie ma się coraz lepiej i Wszystko to Zawdzięczamy Świętemu Ojcu Pio!!! Cztery lata wcześniej moja teściowa zachorowała na raka złośliwego, tez zamówiłem Msze Świętą w intencji teściowej o Całkowite Uzdrowienie. Teściowa Została Uzdrowiona i dziś cieszy się życiem i pracuje w Paryżu. Dzięki Składam Św. Ojcu Pio! Członek grupy Św. Ojca Pio w Paryżu Józek Pozdrawiam z Bogiem!

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl

 • Rząd przyjął projekt ustawy o podwyższeniu renty socjalnej dla osób niepełnosprawnych, do wysokości minimalnej renty z tytułu całkowitej niezdolności do pracy; świadczenie wzrośnie z 865,03 zł do 1029,80 zł. Nowe przepisy mają wejść w życie 1 września, z mocą od 1 czerwca 2018 r.

 • Rodzice Alfiego Evansa czują się po raz kolejny zdradzeni przez swój kraj. Jednak decyzja sądu ich nie powstrzyma. Zapewnili mnie, że będą dalej walczyć i zrobią wszystko, co w ich mocy, by ich syn został przewieziony do Włoch – powiedział ks. Gabriele Brusco, który towarzyszy angielskiemu chłopcu i jego rodzinie w walce o życie i godną opiekę w chorobie.

 • Po ponad roku zabiegów Ministerstwa Sprawiedliwości i polskich służb dyplomatycznych sąd apelacyjny w Berlinie pozwolił Polce zabrać trójkę swoich synów z placówki Jugendamtu - podaje w czwartek TVP Info.