• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

WIECZÓR Z O. PIO

Każdego 23 miesiąca przez cały rok zapraszamy na "Wieczór z o. Pio".

Program ramowy spotkań jest następujący:

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

16.00/sezon zimowy/ -17.00/sezon letni/ Nabożeństwo Intencyjne - modlimy się w intencjach składanych na kartkach przez Czcicieli o. Pio oraz w intencjach przesyłanych elektronicznie na adres naszego sanktuarium  i czasopisma " Głos o. Pio." W tym czasie oferujemy możliwość spowiedzi św.

17.00/sezon zimowy/ 18.00/sezon letni/ Uroczysta koncelebra na którą zapraszamy różnych kapłanów ze Słowem Bożym o o. Pio. Jeden z kapłanów sprawuje Eucharystie w we wszystkich intencjach przynoszonych do sanktuarium za wstawiennictwem o . Pio. Na koniec możliwość ucałowania relikwii o. Pio.

ZAPRASZAMY!!!

 

 

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl

 • Powołanie rządu Mateusza Morawieckiego odbędzie się w poniedziałek o godz. 17 - poinformował PAP rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

 • Aplikacja polskiej wersji "Magnificat" właśnie pojawiła się w Google Play i na App Store. Dzięki temu Polska stała się kolejnym krajem, w którym można dołączyć on line do wspólnoty modlitewnej "Magnificat", liczącej ponad milion wiernych na całym świecie. Partnerem polskiej edycji "Magnificat" jest Katolicka Agencja Informacyjna.

 • W ciągu ostatniej doby w związku z usuwaniem skutków zjawisk atmosferycznych strażacy interweniowali 306 razy; ranna została jedna osoba - poinformował PAP rzecznik PSP st. bryg. Paweł Frątczak. Bez dostępu do prądu pozostaje w całym kraju 26 tys. gospodarstw.